MicroPower SMP120/10 Batterioplader/strømforsyning 0-120V 10A
- For alle typer af batterier
- Fra 0 – 120 V
- Praktisk bærehåndtag
- Lav vægt 1,6
Vær opmærksom på…
Bredt udvalg af opladere hos akkumulator.dk
Forbrugsbatterier
Victron Impuls ll Rehab-lader 24V 8A (S8)